والمازو بازارچه همیشه حراج کالاهای متنوع است ومحصولات ما همیشه و  همگی دارای تخفیف می‌باشند .

اساسا خرید همراه با تخفیف تجربه لذت بخشی است. وقتی چیزی که به آن نیاز داریم با قیمتی پایین‌تر از قیمت تعیین شده برای آن می‌خریم، حس برنده شدن داریم. ما عادت داریم که در هنگام خرید هرچیزی با فروشنده آن برای دریافت اندکی تخفیف چانه بزنیم و هنگامی که تخفیفی از فروشنده بگیریم، تجربه خرید لذت‌بخش‌تری خواهیم داشت.

در شرایط اقتصادی پرفشار که قیمت کالاها دائما افزایش می‌یابد، امکان خرید همراه با تخفیف علاوه بر تجربه خرید لذت بخش، قدرت خرید بیشتری به ما می‌دهد. شاید با بودجه محدود خود – نسبت به قیمت‌های رو به افزایش – بتوانیم کالاهای مورد نیاز بیشتری خریداری کنیم.

این فرصتی است که نباید از دست بدهید. ممکن است امروز کالایی که شما قصد خرید آن را دارید جزو کالاهای والمازو  قرار داشته باشد. پس اگر هر روز سری به لیست پیشنهادات  بزنید، فرصت خرید کالاهای مورد نظر خود با قیمتی پایین‌تر از قیمت همیشگی آن را از دست نخواهید داد.

تیم ما از تجربه بالایی در زمینه پخش و فروش در سراسر ایران برخوردار است و نماد اعتماد الکترونیک یکی از مجوز های سایت های اینترنتی برای کسب و کار ماست .

سوالات متداول : 

– حداقل میزان سفارش در والمازو چقدر است؟
پاسخ: حداقل میزان سفارش بسته به دلخواه شما می‌باشد.

– چه زمانی می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
پاسخ: شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید. ارسال در بازه‌های زمانی که شما هنگام ثبت سفارش انتخاب خواهید کرد صورت می‌گیرد.

– از وضعیت سفارشی که ثبت کردم چگونه می‌توانم مطلع شوم؟
پاسخ: والمازو با ارسال ایمیل وضعیت سفارش شما را به اطلاعتان می‌رساند. همچنین می‌توانید از بخش «حساب کاربری من» در نوار پایینی سایت، وارد بخش سفارش‌های خود شوید و وضعیت سفارش را مشاهده نمایید. در صورت لزوم هم می‌توانید از طریق تماس با واحد امور مشتریان ( ۰۲۱۴۴۰۷۲۸۲۵) اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

– بعد از نهایی شدن سفارش، با من تماس نگرفتند یعنی سفارش من ثبت نشده است؟
پاسخ: خیر، تلاش ما در حذف تماس‌های غیر‌ضروری است، تنها در خرید اول برای تایید مشخصات کاربری شما تماس صورت می‌گیرد.

– بعد از ثبت سفارش باید با والمازو تماس بگیرم؟
پاسخ: خیر، بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار برای شما ایمیل ارسال خواهد شد و در صورت نیاز کارشناسان واحد امور مشتریان با شما تماس خواهند گرفت.

– اگر کالایی مشکل داشت، یا خراب بود چه کاری انجام دهم؟
پاسخ: یکی از شعار‌های ما در والمازو گارانتی بازگشت کالاست. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با واحد امور مشتریان (۰۲۱۴۴۰۷۲۸۲۵) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

– آیا والمازو در سایر شهرها شعبه دارد؟
پاسخ: ما هیچ‌گونه نمایندگی و یا شعبه‌ای در بقیه شهرها نداریم .

– استفاده از کارت تخفیف و هدیه به چه صورت است و از کجا می توانم آن را تهیه کنم؟
پاسخ: کارت‌های تخفیف و هدیه‌ والمازو دارای کدی‌ست که با درج آن در کادر مربوطه، مبلغ کارت از فاکتور کسر می‌گردد. این کارت‌ها به صورت هدیه و در شرایط ویژه به مشتریان از روش‌های مختلف اهدا می‌شود.

– آیا فاکتور ارسال می‌کنید؟
پاسخ: بله، برای تمام سفارشات همراه با کالا فاکتور ارسال می‌شود.

روش پرداخت :

پرداخت وجه سفارش صرفا توسط درگاه اینترنتی بانک ملی ایران صورت می گیرد.

چطور می‌توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید

امور مشتریان همیشه حراج والمازو      ۴۴۰۷۲۸۲۵-۰۲۱